Jedním z pilířů CHULA CZ je spoléhat se na spravedlivý obchod, který nabídne lepší příležitosti těm, kteří jsou zapojeni do celého našeho výrobního procesu, než se k vám produkty CHULA dostanou do rukou. Tímto způsobem si můžete být jisti, že přispíváte k hnutí, které má vliv na výrobu toho, co konzumujete.


Co je na Fairtrade zvláštní?

Je to iniciativa, která oceňuje výrobní úsilí po celém světě. Zaručuje firmám a malým výrobcům potřebné pokyny k udržení příznivých a spravedlivých vztahů. Je to však mnohem víc než razítko, je to hnutí, které přišlo změnit dynamiku s ohledem na model společenské odpovědnosti (CSR).

Fairtrade navrhuje vyvážit ekonomické a obchodní vztahy prostřednictvím sociálně-ekonomického hnutí zaměřeného na dosažení udržitelného rozvoje. Bereme ohled na každého našeho spolupracovníka a přispíváme k lepší kvalitě života.

Změna pravidel hry

Naším cílem ve společnosti CHULA je zajistit spravedlivé pracovní podmínky usilující o posílení postavení žen a zajištění šťastného dětství odstraněním dětské práce. Tato společenská odpovědnost má také dopad na životní prostředí, protože ho chráníme tím, že odmítáme používat zvířecí kůži.

Mít produkty s odznakem Fairtrade tedy ukazuje, že produkt zvýhodňuje sociální sektor (zákazník, zaměstnanci, komunita) a životní prostředí (změna klimatu).

Jsme lepší, když jsme připraveni.

Konkurenční výhodou, která nás povzbudila, abychom se připojili ke komunitě Fairtrade , bylo věnovat se potřebám, které dříve mezinárodní móda ignorovala. I když proces vyžaduje hodně pozornosti a detailů, odráží také kvalitu společnosti, kterou jsme. 

Kdo dnes ignoruje socio-environmentální dopad? Musí nám být jasné, že to není móda, ale filozofie, která se postupně formuje. Naším záměrem je porozumět novým potřebám připravenějšího trhu a nabízet produkty, které splňují standardy kvality, s ohledem na sílu a dynamiku latinských žen.

Aktivní účast žen

Neustále se také školíme, abychom se co nejvíce dozvěděli a pracovali na zlepšování našeho obchodního systému s přihlédnutím k dynamice franšíz, čímž přispíváme k ekonomické nezávislosti žen na celém světě.

Od našeho založení, které vzniklo již před deseti lety, CHULA nabrala spoustu zkušeností, které zahrnuje například řešení sociální problematiky, jako je začleňování mládeže, ochrana dětí a a následně se otevírá více příležitostí pro aktivní účast žen v ní.

Naše základní hodnota: Spotřebitelé

Značka je navržena tak, aby spolupracovala s naší spotřebitelskou komunitou. Jsme společnost, která se stará o zkušenosti kupujícího a snažíme se získat udržitelné, trvanlivé a stylové produkty.

CHULA je značka, která se stará o blaho planety. To se odráží v ekologických produktech vyrobených s láskou k ženám a planetě. Společně s Fairtrade a všemi našimi certifikacemi tvoříme komunitu, která se stará o životní prostředí.

Objevte všechny zkušenosti s CHULA, které vám naše kolekce dámských tašek poskytují, a připojte se ke komunitě CHULA CZ.