Proč je CHULA Czechia proti týrání zvířat způsobené módním průmyslem?

CHULA je mexická značka hrdě vytvářející kabelky pro ženy s prioritou výroby veganských produktů.

Animal Free Fashion Project je iniciativa zahájená organizací ANTI-Vivisection League (LAV), jejímž cílem je podporovat etické, udržitelné a ke zvířatům šetrné textilie.

Produkty CHULA používají vysoce kvalitní syntetická vlákna s dlouhou životností. Díky tomu vás můžeme ujistit, že budete vyčnívat pokaždé, když svou kabelku CHULA rozhoupete, protože si kupujete produkt, který je autentický, stylový a bude po vašem boku po dlouhou dobu.

Proč si vybrat značky Cruelty-Free?
S každým dnem si spotřebitelé začínají více uvědomovat, jaké produkty kupují a jak jsou produkty vyráběny. Zavazují se ke spotřebě produktů zodpovědně a vybírají si značky, které odpovídají jejich podmínkám péče o životní prostředí a také spravedlivým a etickým výrobním postupům.

Jako značka víme, jak je pro naše spotřebitele důležité mít produkty, které šetří životní prostředí, a proto malé změny prospívají nejen našemu životnímu prostředí, ale prospívají našemu zdraví tím, že zajišťují, že produkty neobsahují toxiny.

Nakonec je to cyklus, který nám pomáhá udělat z této planety lepší planetu ve všech směrech.

Objevte CHULA Czechia a její rozmanitou kolekci

Od široké škály kabelek až po vzory v každé z kolekcí CHULA Czechia, svou kabelku CHULA si zamilujete a vyniknete pokaždé, když ji budete nosit.

Nejlepší na produktech CHULA je to, že její produkty jsou vyráběny s láskou, mexickýma rukama a s návrhy inspirovanými silou a osobností latinskoamerických žen.

Výroba je založena na zcela udržitelné politice, která podporuje udržitelnou módu a využívá syntetické a ekologicky šetrné materiály. Kromě toho jsou ve výrobě podporovány spravedlivé pracovní podmínky, komunitní pomoc a je kladen velký důraz na zákaz zaměstnávání dětí.

Prohlédněte si naši kolekci kabelek, jsme si jisti, že najdete model, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a stylu. Zamilujte si její barvy, potisky a vždy vypadejte krásně a stylově, s klidem v duši, že užíváte udržitelný a šetrný produkt.