Jedním z největších závazků společnosti CHULA je přinést to nejlepší z latinské módy do celého světa. S ohledem na politiku pomalé módy a zásady udržitelné výroby podniká CHULA opatření pro životní prostředí a svou komunitu.

Proto jsme hrdými zastánci hnutí slow fashion, známého také jako slow fashion, což je životní styl, který se snaží v textilním průmyslu i mezi spotřebiteli zvýšit povědomí o důležitosti ekologické módy.

Vznikl jako reakce na procesy rychlé módy a hromadné výroby, které neberou v úvahu environmentální a sociální dopad, který má na to, aby se módní průmysl stal druhou nejvíce znečišťující činností na planetě.

Vzhledem k nízké kvalitě oděvů nebo předmětů vyráběných v tomto systému jsou lidské a přírodní zdroje využívány a nevydrží dlouho.


Co je pomalá móda?


Slow Fashion je součástí vědomého a etického výrobního procesu založeného na respektu k životnímu prostředí, zvířatům a pracovníkům. V rámci této politiky bere CHULA při výrobě svých kabelek pro ženy v úvahu následující body.

Materiály

Materiály, ze kterých jsou kabelky vyrobeny, jsou přírodní nebo organické, bez chemikálií a týrání zvířat.

Trvanlivost

Kabelky musí být vyrobeny z kvalitních materiálů, zajišťujících odolnost a dlouhodobé používání.

Péče o lidi

Pracovníkům, kteří se podílejí na výrobě kabelek, se dostává spravedlivého zacházení a platu bez zaměstnávání nezletilých.

Environmentální povědomí

Jsou zavedeny pomalé doby zpracování a prioritou jsou udržitelné procesy, které se snaží šetřit vodou, snižovat uhlíkovou stopu a vyhýbat se nulovému odpadu.


Proč jsou kabelky CHULA vyráběny s láskou?


V CHULE milujeme styl, módu a hlavně životní prostředí. Náš výrobní proces je tak založen na slow fashion a ekologické módě. Dbáme na to, aby každá naše kabelka byla vyrobena z přírodních materiálů té nejvyšší kvality.

Nejen, že kabelky CHULA vynikají svým neuvěřitelným designem, všestranností a nejlepšími povrchovými úpravami, ale každý den se snažíme dostat do vašich rukou odolný, autentický a módní produkt, který vám vydrží. Díky tomu je dokonalým doplňkem pro každou příležitost, který se hodí ke každému outfitu.

Každá z našich kabelek je vyrobena s láskou, protože dbáme na každý detail, od výběru materiálů, bez týrání zvířat, až po pečlivou tvorbu výrobků mexickýma rukama, díky nimž je naše umění nepostradatelným prvkem a má vysokou hodnotu za dostupnou cenu.


Každý člen CHULA je velmi důležitý proto, aby byl součástí tohoto dobrodružství, a proto je nezbytné nabídnout optimální podmínky zaměstnání pro efektivní fungování společnosti.

Protože nám záleží na budoucnosti a životním prostředí, naše procesy se zaměřují na optimalizaci zdrojů, dobré hospodaření s materiály a předcházení znečištění a plýtvání.

Chceme přispět k tomu, aby byl náš svět lepším místem, abyste mohli vždy vypadat módně a mít jistotu, že vlastníte věc vyrobenou udržitelným a láskyplným způsobem.

Seznamte se s naší kolekcí dámských kabelek a naplňte se stylem s CHULA Czechia.